Om oss

 

Vi er gjeng med snakkende, skrivende, grublende, kreative, analytiske, tekniske, strategiske, prisvinnende og sertifiserte folk samla i ei brygge ved Nidelva, hvor det er stor takhøyde — akkurat slik vi liker det.

La oss ta en prat!

Møt oss:

Kristin_Sandstad

Kristin Sandstad

Head of Operations

928 31 991

kristin@utbrudd.com

Francesco_Cantoro

Francesco Cantoro

HubSpot-utvikler

 

francesco@utbrudd.com

Anders S. Rønningen

Anders S. Rønningen

Kasper_Pindsle

Kasper Pindsle

Motion designer

412 93 066

kasper@utbrudd.com

Martin_Skille

Martin Skille

Innholdsprodusent og konseptutvikler

920 36 429

martin@utbrudd.com

Stian_Wraalsen

Stian Wraalsen

Kundeansvarlig

920 99 516

stian@utbrudd.com

Alfred_Lundqvist kopi

Alfred Bois Lundqvist

Simon_Hagen

Simon Hagen

Spesialist søkemotor

901 43 626

simon@utbrudd.com

Bård_Svendsen

Bård Svendsen

Tekstforfatter

924 16 395

baard@utbrudd.com

kristian-vikestad

Kristian Verlo Vikestad

Designer

 

kristian@utbrudd.com

Lars-Tore_Finnanger

Lars-Tore Finnanger

steven-asma

Steven Asma

Digital markedsfører

 

steven@utbrudd.com